Relikvie smrti: Nové postavy

28. listopadu 2010 v 14:51 | Theresa |  Ostatní
Časopis Entertainment Weekly nám ve svém nejnovějším čísle přinesl nejen exkluzivní informace přímo z natáčení a dosud neviděné a skvělé fotky z filmu, ale také úplně první pohled na několik nových postav, které jsme v předešlých dílech nemohli vidět! Nových postav nás v sedmém příběhu Harryho Pottera čeká samozřejmě více, ale tito jsou ti nejhlavnější, alespoň co se první části týče. Takže, na co čekat? Seznamte se!
  • Albert Runcorn - Kouzelník pracující na Ministerstvu kouzel, který veřejně podporuje smrtijedy a rád to dává najevo. V knize je velice statné povahy a každý méně důležitý pracovník z něj měl ohromný respekt. Důvod? Odhalil falešný rodokmen Dirka Creswella a v době registru mudlů mohl být zmanipulovaně za nekouzelníka označen kdokoliv. V Relikviích Smrti se ale objeví hlavně proto, že Harry získá jeho vlasy, které použije do Mnoholičného lektvaru, aby se tak mohl dostat na samotné Ministerstvo kouzel. Alberta Runcorna ztvárnil herec David O'Hara, známý ze seriálu Tudorovci či filmu Wanted.
  • Xenofilius Láskorád - Šéfredaktor Jinotaje a otec Lenky Láskorádové. V příběhu má ale důležitější roli, než se může na první pohled znát. Trio se za ním vypraví, aby jim pomohl odhalit jedno znamení, které je provází celé jejich putování a které je mylně považováno za znamení černokněžníka Grindewalda. Vyklube se z nich znamení relikvií Smrti, o kterém jim následně povypráví. A ne, není to všechno. Nakonec přijde ještě jeden zvrat. To už si ale nechte do kina. Postavu si zahrál herec Rhys Ifans (Piráti na vlnách).
  • Rufus Brousek - Jedná se o nového ministra kouzel, který nahradil z funkce odvolaného Korneliuse Popletala. Smrtijedi mu na popud Pána zla usilují o život - právě on je poslední překážkou mezi Ministerstvem a Voldemortem. Nového ministra kouzel si zahrála tolika lidmi milovaná a oblíbená legenda britského původu, herec Bill Nighy. Určitě ho znáte, jen o tom nevíte. To je ten úchylnej, ale zároveň jedinečně správnej chlápek z Lásky nebeský, kde stále zněl jeho chytlavý vánoční hit Christmas Is All Around; chlápek, který běhal po place v pruhovaném pyžamu a nakonec z toho vznikl chapadlatý Davy Jones z Pirátů z Karibiku a nebo jej znáte jako chlápka, který hrál toho upíra z Underworldu. To je Bill Nighy. Náš oblíbenec. A teď si zahraje i v Harry Potterovi. A vypadá naprosto skvěle!
  • Batylda Bagshotová - Vemi významná historička, která sepsala učebnici Dějiny čar a kouzel. Pojí se s minulostí Albuse Brumbála, se kterým byla v přátelském vztahu. Byla pratetou Gellerta Grindewalda a dosud žije v Godrikově dole. Ritě Holoubkové poskytla pod nátlakem spoustu informací o životě Albuse Brumbála do její knihy, která změní na bývalého ředitele Bradavic pohled ve všech směrech. Stejně jako Xenofilius Láskorád, i Batylda Bagshotová sehraje později v příběhu velkou roli. I když to tak docela nebude její zásluha... Batyldu si zahrála herečka Hazel Douglas, která je známá především díky seriálům.
Gregorovič - Cizinec; výrobce hůlek, u kterého si hůlku pořídil např. i Viktor Krum; později však pověsil výrobu kouzelných proutků na hřebík. Býval majitelem Bezové hůlky, o tu ho ovšem později připravila jedna významná postava. Nakonec se jej rozhodne vyhledat i samotný Lord Voldemort. Jeho budoucnost nevypadá rozhodně růžově. Ztvárnil ho srbský herec Rade
Serbedzija.

postavy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama