Amycus a Alekto Carrowovi

9. srpna 2009 v 22:16 | Theresa |  Smrtijedi
Alecto a Amycus Carrowovi jsou sourozenci, oba se poprvé objevili v šestém díle, kde byli přítomni na astronomické věži u smrti Brumbála.

V sedmém díle se oba stanou učiteli v Bradavicích. Alecto se stane profesorkou studia mudlů, které se stalo povinným předmětem pro všechny. Alecto žákům vnucuje názory o tom, že jsou mudlové podřazenou rasou apod. Amycus se stane profesorem obrany proti černé magii, která byla přejmenována na černou magii kde mají zase žáci za úkol testovat si třeba kletbu Cruciatus na studentech, kterým byl udělen školní trest.

Před závěrečnou bitvou o Bradavice čekala Alecto v havraspárské věži na příkaz Voldemorta na Harryho, který pátral po posledním viteálu. Když Harryho objeví, zavolá Pána zla, ale Lenka Láskorádová na ni uvrhne kletbu. Když Amycus vidí, co se stalo, snaží se to za přítomnosti Minervy McGonagallové nastražit tak, aby to vypadalo, že havraspárští přinutili Alecto Voldemorta zavolat, aby ji potrestal, že ho zbytečně obtěžuje. Takové zacházení se studenty ale McGonagallová nestrpí a protestuje proti tomu. Amycus tvrdí, že na jejím názoru nezáleží, plivne jí do obličeje. To vyburcuje Harryho, který proti němu použije kletbu Cruciatus s takovou silou, že Amycus omdlí. Když se začne probírat, McGonagallová na něj použije kletbu Imperius a oba Carrowovi svážě. Ti tak nemají možnost účastnit se bitvy o Bradavice, jejíž přípravy krátce na to začínají
dcd

dd

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama